qençTurKa Forum SiteSi
...
qençTurKa Forum SiteSi
...
qençTurKa Forum SiteSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

qençTurKa Forum SiteSi

Gençliğin Yeni Adresi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pc nizin performasını arttırın ve hatalarını tamir edin..

YazarMesaj
wladcasperol
Admin
Admin
wladcasperol

Pc nizin performasını arttırın ve hatalarını tamir edin.. Empty
MesajKonu: Pc nizin performasını arttırın ve hatalarını tamir edin..   Pc nizin performasını arttırın ve hatalarını tamir edin.. Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009, 21:04

Arkadaslar iste programin ozzelikleri:

Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Sürekli hata mesajları mı alıyorsunuz? Sistem performansınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Eğer bu soruya cevabınız evet ise, kayıt defterindeki sorun ve hataları temizlemeniz gerekmektedir. RegDoctor, kayıt defterinizdeki (registry) sorunları bulmak ve temizlemek için geliştirilmiş bir programdır.

Kayıt defteri neden bozulur?
# Bir yazılımı kaldırmadan o yazılımla ilgili dosyaların kaldırılması durumunda,
# Kayıt Defteri'nden dosya veya klasör girişi silme durumunda,
# Yazılımı tam kaldırmama durumunda,
# Yazılımı kaldırırken hatalarla karşılaşma durumunda bozulur.

Sistem performansınızın artması için RegDoctor ile kayıt defterinizdeki sorunları tek tıklamayla temizleyebilir ve onarabilirsiniz. Program, kayıt defterinde yaptığı tarama sonucunda bulduğu hataları ve sorunları listeler, tehlike düzeyine göre renklendirir. İsteğiniz doğrultusunda kayıt defterindeki sorunları temizler ve onarır. Böylece sistem performansınızın artmasını sağlar.

Programın tam sürümünü 29.95$'a satın alarak tüm kısıtlamaları ortadan kaldırabilirsiniz.Ama ben size tam sürümünü upload ettim serialler içindedir.
yorumlarınızı bekliyorum..güle güle kullanın son sürüm ve full dür

Link: http://rapidshare.com/files/15502700..._2.06.rar.html
http://gencturka.123.st

Pc nizin performasını arttırın ve hatalarını tamir edin..
1 sayfadaki 1 sayfası